Кабел со Конектори – VLMP22410W2.00

Кабли со Конектори

195 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005871 Категорија

Опис

Конектор 1- Џек стерео машки 3,5мм
Конектор 2- 3x RCA машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра