Кабел со конектори – CABLE-138

Кабли со Конектори

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Должина: 1,8 М Боја: сива Верзија: Вкрстена

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра