Кабел со Конектори – CX 1.5MM

Коаксиален кабел со конектори

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005920 Категории ,

Опис

Марка Valueline Употреба Антена Конектор 1 Coax Maшки Конектор 2 Coax Maшки Позлатен Не Должина 1,5 m Тип на конектор Aголен Боја Бела Импеданца 75 R Надворешен материјал PVC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра