Кабел со конектори – CABLE-103/3 VLCP52100I30 Serial Cable D-SUB 25-Pin Male – D-SUB 25-Pin Male 3.00 m Ivory

Serial Cable D-SUB 25-Pin Male – D-SUB 25-Pin Male 3.00 m Ivory

195 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Материјал ПВЦ Должина на кабел 3,00 m AD-SUB 25-пински машки конектор BD-SUB 25-пински машки, Верзија 1:1

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра