DU-LG 6710V00112V

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008275 Категорија

Опис

LG CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра