Далечински Управувач – DU-LG 6710V00112V

Далечински Управувач

3.25 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008275 Категорија

Опис

Модел: LG CRT TV

Избери Валута
EUR Евра