Конектор – MDC-105

Конектори

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003259 Категорија

Опис

DIN 5-пински Женски конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра