Далечински Управувач – DU-Adler LCD 2915

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002872 Категорија

Опис

Модел : ADLER LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра