Далечински Управувач – DU-Kopernikus KEX1D-C1

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010037 Категорија

Опис

Модел:KOPERNIKUS CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра