Далечински Управувач – DU-Beko LCD ZR4187R

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008576 Категорија

Опис

Модел: BEKO LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра