Далечински Управувач – DU-Telefunken

Далечински Управувачи

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010328 Категорија

Опис

Модел: TELEFUNKEN CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра