Далечински Управувач – DU-Daewoo RM-827DC

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010053 Категорија

Опис

Модел: DAEWOO LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра