Кабел со Конектори – CABLE-198/3

Кабли со Конектори

7.24 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004863 Категорија

Опис

DVI Должина 3 m позлатен без конектор 1 DVI-I 24+5p Машки конектор 2 DVI-I 24+5p Машки

Избери Валута
EUR Евра