Кабел со Конектори – Nedis SCART 32 CVGP31130BK10 SCART Cable

SCART Cable SCART Male – 3x RCA Male 1.00 m Black

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008662 Категорија

Опис

Овој SCART кабел е погоден за поврзување уреди како што е вашиот видеорекордер со вашиот телевизор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра