Кабел со конектори – CABLE-132

Кабли со Конектори

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Конектор 1 PS2 машки конектор 2 PS2 женски. 1.8 м

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра