Кабел со Конектори – CX-S 1.5 VLSP40100W15

Coax antenna cable coax male angled – coax female angled 1.50 m white

65 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003253 Категории ,

Опис

Овој коаксијален кабел е погоден за поврзување на коаксијален ѕиден штекер на вашиот телевизор или сличен уред.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра