Кабел со конектори – CABLE-103/5 CCGP52100IV50 Serial Cable

D-SUB 25-Pin Male | D-SUB 25-Pin Male | Nickel Plated | 5.00 m | Round | PVC | Ivory | Polybag

260 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Дизајн на конектор – страна B Права Дизајн на конектор – страна A Прав Дизајн на кабел Круг материјал за конектор ПВЦ Материјал за наметка за кабел ПВЦ AWG вредност 28 Должина на кабел 5,00 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра