Конектор – XLR-5M

Конектори

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009958 Категорија

Опис

XLR 5-пински машки конектор за монтажа на кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра