Конектор – FC-003

F-конектор twist-on 5.00 мм.

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005818 Категории ,

Опис

Марка Valueline Тип Конектор Конекција 1 F Maшки Mонтажа Twist On Дијаметар на контактот 5,0 mm Заштита за кабелот Не Боја Сива Куќиште Meтал Gold Plated No

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра