Конектор – FC-020 CSGP41942ME

F Male | F Female | Nickel Plated | 75 Ohm | Angled 90° | Metal | Silver |

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004291 Категории ,

Опис

Tип Aдаптер Конекција 1 Ф Maшки Конекција 2 Ф Женски Куќиште Meтал Позлатен Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра