Заштитна гума за F-конектор – FCWB-001

Заштитна гума за F-конектор

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009983 Категории ,

Опис

Марка Valueline Tип Tule Боја Црна Куќиште Пластика

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра