mk Macedonian

FC-010

F-конектор на заштрафување 6.4 mm

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004078 Категории ,

Опис

Марка Valueline
Тип Конектор
Конекција 1 F Maшки
Mонтажа Twist On
Дијаметар на контактот 6,4 mm
Заштита за кабелот Не
Боја Сива
Куќиште Meтал
Gold Plated No

 

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра