Конектор/Адаптер – Goobay XLR Adapter XLR-3MRCAF

XLR Adapter XLR 3-Pin Male – RCA Female Silver

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008530 Категорија

Опис

3p XLR машки со RCA приклучок Поврзување A XLR 3-пински машко поврзување B RCA женско.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра