Конектор – CX PLUG Goobay Coaxial angle plug with screw fixing

Coaxial angle plug with screw fixing

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003250 Категории ,

Опис

Конекција 1 Coax Mашки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра