Конектор – FC-024

F-женски – RCA конектор адаптер

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004292 Категории ,

Опис

Марка Valueline Тип Aдаптер Конекција 1 RCA Mашко Конекција 2 F Женски Куќиште Mетал Позлатено Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра