Конектор – XLR-3MCL

Конектори

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004852 Категорија

Опис

Конектор XLR 3-пински машки за на кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра