Конектор/Адаптер – CX M/F

Коаксијален адаптер М/Ф

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003231 Категории ,

Опис

Марка Valueline Tип Aдаптер Конекција 1 Coax Maшки Конекција 2 Coax Женски Куќиште Meтал Позлатен Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра