Кабел со Конектори – VLEP11050B20

Euro Power Cable Angled Euro Male – IEC-320-C7 2.00 m Black

2.36 

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003574 Категорија

Опис

Еуро Напоен Кабел Аголен. Еуро Машки – IEC-320-C7 2,00 m Црн.

Избери Валута
EUR Евра