Печ Кабел – UTP-0008/0.25 VLCP85121E025 CAT5e SF/UTP Network Cable RJ45 (8P8C) Male – RJ45 (8P8C) Male 0.25 m Grey

CAT5e SF/UTP Network Cable

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

SF/UTP | RJ45 Машко | RJ45 Машко | 0,25 m | Тркалезна | ПВЦ | Сив

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра