Кабел со Конектори – CABLE-143-3 VLCT60010B30

USB 2.0 Extension Cable USB-A Male – USB A Female 3.00 m Black

140 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

Овој кабел е погоден за продолжување на USB-кабел. Карактеристики • Издржлив конектор за цврсто поврзување • Бакарни јадра за сигурен пренос на податоци

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра