Кабел со Конектори – CABLE-703/2 CEGP10015BK20 Power Cable 3 x 1.5 mm

Power Cable 3 x 1.5 mmІ | Schuko Male Angled – IEC-320-C13 | 2.0 m | Black

330 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008843 Категорија

Опис

Приклучок (тип F, CEE 7/7) Приклучок за уред C13 (IEC поврзување) погоден за уреди како што се компјутери, монитори, проектори итн.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра