Кабел со Конектори – CABLE-160

Кабли со Конектори

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

USB Должина 1,8 m позлатен без конектор 1 USB A машки конектор 2 Hirose 4p мини машки, верзија USB2.0

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра