Кабел со Конектори – Nedis CABLE-161-2 CCGL60301BK20 USB Cable

USB 2.0 | USB-A Male | Mini 5-Pin Male | 480 Mbps | Nickel Plated | 2.00 m | Round | PVC | Black | Label

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

USB 2.0 | USB-A Машко | Мини 5-пински машки | 480 Mbps | Пониклувано | 2,00 m | Тркалезна | ПВЦ | Црна Боја

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра