Кабел со конектори – CABLE-143-0.2H VLCP60010B02

USB 2.0 extension cable Hi-speed 0.20 m

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Технологија USB 2.0 за пренос на податоци со голема брзина до 480 Mbps

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра