Кабел со Конектори – CABLE-150

Кабли со Конектори

90 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

USB Должина 1,8 m позлатен без конектор 1 D-SUB 9-пински машки конектор 2 D-SUB 9-пински машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра