Кабел со Конектори – VLCP73530V015

Internal Power Cable SATA 15-Pin Male – Molex Female 0.15 m

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Внатрешен напојувачки кабел SATA 15-пински Машко – Molex Female 0,15 m.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра