Кабел со конектори – CABLE-135

Кабли со Конектори

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

PS/2 машки Конектор во DIN 5-p женски Должина: 0.2m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра