Кабел со Конектори – Nedis CABLE-141HS-2 CCGT60100BK20

USB 2.0 | USB-A Male | USB-B Male | 7.5 W | 480 Mbps | Nickel Plated | 2.00 m | Round | PVC | Black | Tag

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

USB 2.0 | USB-A Машко | USB-B Машко | 7,5 W | 480 Mbps | Пониклувано | 2,00 m | Тркалезна | ПВЦ | Црно.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра