Кабел со Конектори – VLAP20450B02

Stereo Audio Cable DIN 5-Pin Male – 4x RCA Female 0.20 m Black

135 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

Стерео аудио кабел DIN 5-пински машко – 4x RCA женски 0,20 m црно

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра