Кабел со Конектори – CABLE-144 CCGP60880BK20 Nedis USB Printer Cable

USB Printer Cable | USB A Male – Centronics 36-pin Male | 2.0 m | Black

635 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Со овој кабел можете да поврзете печатач IEEE1284 на која било бесплатна USB порта на вашиот компјутер. USB интерфејсот обезбедува брзини на пренос на податоци до 12 Mbps што го прави печатењето многу побрзо отколку со нормална паралелна порта.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра