Кабел со Конектори – PC-LA147 (DC 8.0X1.0)

Кабли со конектори

150 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 1.0 mm х Дијаметар 8.0 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра