Кабел со конектори – CABLE-141HS-4.5

USB 2.0 Cable A Male – B Male Round 4.50 m Black

170 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

Премиум квалитет USB 2.0 AM до BM кабел 30u" позлатени контакти за сигурен брз пренос на податоци.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра