Конектор – Nedis CCGP89350GY RJ45 Connector

Male | Solid FTP CAT5e | Straight | Gold Plated | PVC | Grey / Transparent | Envelope

18 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003505 Категории ,

Опис

Машки | FTP CAT5e | Директно | Позлатени | ПВЦ | Сива / Транспарентна

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра