FC-026

IEC / F-aдаптер

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004294 Категории ,

Опис

 

Марка Valueline
Tип Aдаптер
КОнекција 1 F Машки
Конекциј 2 Coax Женски
Куќиште Meтал
Позлатен Не
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра