Конектор – FC-026

IEC / F-aдаптер

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004294 Категории ,

Опис

Марка Valueline Tип Aдаптер Конекција 1 F Машки Конекција 2 Coax Женски Куќиште Meтал Позлатен Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра