Конектор – CX JOINER

Спојка за коаксијален кабел

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009986 Категории ,

Опис

Марка Valueline Tип Универзална Коакс.Спојка Конекција 1 Шраф Конекција 2 Шраф

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра