Конектор – FC-023

F-женски – BNC женски адаптер

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005688 Категории ,

Опис

Maрка Valueline Тип Aдаптер Конекција 1 F Mашко Конекција 2 BNC Женско Куќиште Meтал Позлатено Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра