Печ Кабел – UTP-0008-15 CCGT85100WT150 CAT5e Cable

U/UTP | RJ45 Male | RJ45 Male | 15.0 m | Round | PVC | White | Tag

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

U/UTP | RJ45 Машко | RJ45 Машко | 15,00 m | Тркалезна | ПВЦ | Бел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра