Кабел со конектори – CABLE-141HS-3 VLCT60100B30

USB 2.0 Cable A Male – B Male 3.00 m Black

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

Овој кабел е погоден за поврзување на печатач, скенер или хард диск со компјутер.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра