mk Macedonian

USB B MICRO R/A SMD

MICRO USB 2.0; B-Type Receptacle; Right Angle; SMD

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008734 Категорија

Опис

Manufacturer MTA
Type Micro USB Type B
Gender Receptacle
Orientation Right Angle
Mounting SMD
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра