Конектор – FC-028 VLSP41955M

Coax Adapter XLR F Female – Coax Female Silver

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003497 Категории ,

Опис

Tип Aдаптер Конекција 1 Коакс Женски Конекција 2 F Женски Куќиште Meтал Позлатен Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра